Op zaterdag 15 maart 2025 organiseert ‘Stichting Zorgmarkt Breda’ weer de jaarlijkse informatiemarkt voor ouders en familieleden van een kind met een beperking. Dit keer staan er vijftig kramen met aanbieders uit zowel de stad Breda als daarbuiten. Verder heeft de stichting de leeftijd van de kinderen/jongvolwassenen opgerekt van achttien naar vijfentwintig jaar.
Naast sportclubs en andere organisaties met activiteiten voor in de vrije tijd vinden bezoekers er aanbieders van onder andere logeeropvang, hulpmiddelen, mentorschap en bewindvoering. Alle standhouders geven uitleg over hun activiteiten, diensten en/of producten. Ook zijn er dit jaar workshops en informatiebijeenkomsten en verkopen studenten van Curio producten voor een eigen gekozen goed doel.
‘Stichting Zorgmarkt Breda’ is opgericht in 2019. Zij wil ouders jaarlijks informeren over tal van mogelijkheden, waardoor ook hun kind met een beperking kan meedoen in de samenleving.
De informatiemarkt 2025 vindt plaats bij onderwijsinstelling Curio aan de BIesdonkweg in Breda en duurt van 10.00 tot 15.30 uur. Bij de locatie is parkeren gratis.
website: www.zorgmarktbreda.nl
